Aktuální informace o Fernandovi zde a fotky zde.

Duben 2012

Konec blogu

16. dubna 2012 v 17:12 | Kat |  Blog
Je to více jak pět let, co jsem začala psát o Fernandovi a zároveň více jak tři roky, co jsem založila další blog, tentokrát o F1 jako celku. Určitě jste si všimli, že v posledních měsících to tu není co bývalo dříve. A je to právě kvůli tomu, že se věnuju především tomu druhému blogu. Proto jsem se rozhodla, že bude nejlepší s tímto blogem skončit. Mazat ho nebudu, protože jsou tu články za posledních pět let, jen už zde nebudu přispívat.
Tento blog v poslední době vlastně fungoval tak, že jsem na katf1.blog.cz napsala článek a pak ho zkopírovala sem a to ještě někdy se značným zpožděním... Navíc tu byly asi jen články v rubrice Co o něm řekli.
Články o Fernandovi tak budu přidávat jen na: http://katf1.blog.cz/rubrika/fernando-alonso a fotky do galerie: http://katf1.blog.cz/galerie/fernando-alonso.
O tomhle kroku jsem přemýšlela už dlouho, ale až teď jsem se odhodlala ho udělat. Asi mi v tom pomohla Michelino, která se teď rozhoduje, co bude s jejím blogem a já si díky tomu uvědomila, že bych to neměla odkládat, protože vím, že dřív nebo později bych tenhle blog zrušila. Hlavně mě už to nebaví. Chci tím říct, že prostě nemám čas se tomuto blogu věnovat více a je mi to líto. Proto budu psát už jen na svůj druhý blog.
Všem moc děkuji za pět let, kdy jste tento blog navštěvovali (a také ten, co býval na estranky.cz) a doufám, že si v následujících letech užijete závody F1, ve kterých nám pevně věřím bude Fernando dělat jen a jen radost a vyhraje spoustu závodů a věřme, že přidá i nějaký ten titul.

Katka


Fernando na fotbale

8. dubna 2012 v 13:21 | Kat |  Soukromí
Fernando před pár dny navštívil fotbalový zápas mezi Realem Madrid a APOELem. Zápas sledoval z čestné lóže spolu s například Florentinem Pérezem či Zinedine Zidanem.
Alonso: "V Lize Mistrů zůstaly před samotným finále ještě dva důležité zápasy s Bayernem. Champions League je obrovským snem pro všechny madridisty. V La Lize doufáme, že si udržíme náskok, který v současné době máme na druhou Barcelonu a zakončíme sezónu na prvním místě. Real Madrid se nachází v dobrém momentu a v Lize Mistrů mu to jde skvěle. Dnes jsme před sebou měli šťastný zápas a také jsme ho tak odehráli, protože byl tento dvojzápas rozhodnutý již po prvním utkání na Kypru."Alonso slibuje, že tetování nám ukáže

4. dubna 2012 v 19:55 | Kat |  Rozhovory, dotazníky
Jak dobře umíte udělat asturskou Fabadu (tradiční pokrm - fazole s masem)?
FA: "Matka ji umí úžasnou! Je to něco, co jsem neměl moc rád, ale teď mi to hodně schází."

Berete si s sebou svůj Playstation, když cestujete na okruhy?
FA: "Samozřejmě. Hlavně když cestuji mimo Evropu. Vždy mám u sebe Play a počítač s hrami..."

Sauber: Alonso je prostě velmi dobrý

2. dubna 2012 v 19:13 | Kat |  Co o něm řekli
"Když vidím, co dělá Alonso s Ferrari, tak si nemyslím, že Felipe je tak špatný, ale Alonso je prostě velmi dobrý. Bojuje do posledního kola."

Heikki: Fernando je velmi rychlý a talentovaný

2. dubna 2012 v 19:11 | Kat |  Co o něm řekli
"Nevěřím, že by byl Fernando Alonso nejlepším jezdcem - nikoho z pilotů nepovažuji za nejlepšího. Všichni musí být poraženi a každý seriózní pilot musí tento pohled přijmout. Mohl by být druhým nejlepším. Má spoustu zkušeností, a když jsem byl jeho týmovým kolegou, bylo jasné, že je velmi rychlým, přirozeně talentovaným pilotem. Je pracovitý a velmi dobrý v nastavování svého vozu - možná je v tom lepší než kterýkoliv jiný jezdec, který kdy byl mým týmovým kolegou. Je velmi dobrý v tom, že z týmu a ze skupiny lidí, s níž pracuje, dokáže dostat maximum. To je něco, co jsem se od něj jakožto jeho týmový kolega naučil."
A kdyby vlastnil tým F1, koho by si vybral? "Najal bych Alonsa, ale druhá volba by byla obtížná... možná bych si vybral Jensona Buttona. Jako tým by dobře fungovali a Jenson je dostatečně vyspělý na to, aby s Fernandem dokázal spolupracovat."