Aktuální informace o Fernandovi zde a fotky zde.

Whitmarsh lituje odchodu Alonsa

25. srpna 2009 v 11:58 | Kat |  Co o něm řekli
Martin Whitmarsh řekl, že roztrpčení, které způsobilo odchod Fernanda Alonsa z týmu McLaren na konci roku 2007 je věc, které lituje snad nejvíc za svou dvacetiletou kariéru u McLarenu.


Whitmarsh, který je v současnosti ředitelem týmu, byl před dvěma lety zástupcem Rona Dennise. Je všeobecně známo, že se tehdy Alonso nepohodl s Dennisem a nováčkem Lewisem Hamiltonem a po jediné sezoně se vrátil k Renaultu.
"Velmi toho lituji, že jsme ztratili takovou hvězdu, jako je Fernando," řekl Whitmarsh pro německou agenturu DPA. "Je to jeden z nejlepších pilotů. Lituji, že se nám nepodařilo zajistit, aby to fungovalo. Nezvládli jsme situaci. Tohle je dobrý tým a on je dobrý závodník. Mohli jsme mít větší úspěchy, než jsme měli."
Jeho chvála dvojnásobného mistra světa neznamená, že mu chce lichotit, aby ho přilákal zpátky k McLarenu, vzhledem k tomu, že v pátek s jistotou prohlásil, že Alonso zamíří do týmu Ferrari.
Whitmarsh však vede tým jinak než Dennis. Proto se zdá, že nelze vyloučit, že by se zase jednou spojil s pilotem, jako je Alonso.
"Někdy jsme byli příliš arogantní, to musíme uznat. Já jsem v této firmě byl vždycky vstřícný. Je to můj styl, být otevřený diskusi."

zdroj: motorelax.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama